Мені дуже подобається якість і стиль ваших блокнотів, замовила собі вже третій і сильно задоволена 😍❤️ Дякую вам за якість і обслуговування! (Подряпини на рожевому блокноті зроблені вже мною)
Хотіла висловити безмежну подяку магазину. Все круто запакували і швидко відправили. Посилку одразу сплатила, але забрати вже і не думала, бо були особисті проблеми, не до пошт. Дівчата розумниці, телефонували, щоб запитати про кошти, хвилювалися, пропонували подовжити термін зберігання. Не всі магазини будуть перейматися за твої кошти, бо це бізнес. А тут переймалися, посилку вже забрала і задоволена отриманим!
Хіхікаю щоразу, коли дивлюся на обкладинку — вона неймовірно тішить і підіймає настрій. Окремо хочу подякувати виробнику за те, що збільшили асортимент блокнотів у клітинку — це приємний і неочікуваний бонус. А логістика — просто фантастична: від моменту замовлення й оплати до отримання на пошті минуло, здається, менше доби. І це при тому, що я замовляла ввечері в неділю, коли в половині країни не було світла. Дуже приємний досвід, дякую!