Робила комплексне замовлення на подарунок собі і подрузі. Обслуговування просто чудесне - замовлення швидко оформили, весь товар був в наявності, все гарно запакували і відправили. Якість товару на рівні, бо є з чим порівняти. Наявність гарних знижок дає додатковий плюсик у карму ORNER :). Дуже вдячна Вам!
Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!