Дякую! Замовляю вже не вперше. Креативні подарунки. Все швидко, якісно і з душею. Раджу всім! Якщо хочеться зробити рідним , чи друзям приємно - ORNER допоможе!
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!
До картин з котиками давно приглядалася і врешті мені подарували «Крик». Це моя перша картина за номерами і мені дуже сподобався процес малювання - це неймовірний релакс і можливість відволіктися. Сама картина і набір якісні. Пензлики в мене не розпадаються, фарб достатньо і вони насичені, номерів не видно на промальованих ділянках. Думаю справа в тому як саме малювати і хоч це з одного боку розмальовка, але з іншого техніка нанесення фарб і акуратність грає свою роль. Дякую за класну ідею з відомими картинами і котиками. Бо раніше не купляла і не хотіла щоб мені дарували такі картини, поки не зявились ці. Для мене це поєднання класики, креативу і коти піднімають настрій :)