Приїхала шачка, була ціла, але в той же вечір відпало вушко Написали в магазин і на наступний ранок нам чашку замінили без зайвих запитань, доставку теж оплатив магазин! Щиро вдячні за оперативне вирішення питання, та сервіс обслуговування на гарному рівні ❤️
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍
Замовляла посібник по Таро . Замовлення було швидко відправлено , все якісно упаковано ! Дуже вдячна за оперативність і найкращий сервіс! 🫶 Успіхів і Перемоги України!!! 🇺🇦💪✊