Замовила картину від ORNER, та це офіційно була найшвидша відправка в моєму житті, навіть не повірила очам. Відправили менше ніж за годину після оформлення замовлення, при тому, що вже було доволі пізно. Картина по якості чудова, фарби лягають гарно, якісні пензлики. Я дуже приємно вражена. Надалі буду замовляти тільки тут. Дуже дякую 💗
Приїхав запакований , такий як на фото. Дуже гарний альбом. Окреме дякую менеджеру що запитала який розмір подарункового пакету мені потрібен(під альбом чи ні). Нажаль тут і питання коли замовляєш на сайті , що тобі пропонує додати подарунковий пакет але не пропонує обрати розмір. Ти замовляєш за 40 гривень , але він не підходить під альбом і тобі потрібен більший і дорожчий. Питання не в ціні , в даному випадку а в про інформованості і можливості це все робити швидко через сайт. В будь якому випадку буду замовляти подібні товари ще.