Замовляла на подарунок альбом для маляти першого року життя, молода мама була задоволена, вона мріяла про такий альбомчик! Дуже дякую за гарне обслуговування і швидку доставку подарунка!
Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Замовляла двічі за останній місяць пазли,дуже швидко отримала, комунікація у зв'язку зі зміною отримувача,була теж вдала, українські пазли дуже класні,особливо "Історії у вікнах"та "Святова Софія"(не пам'ятаю яка правильна наза)тому рекомендую підтримувати якісний український продукт!дякую!