прегарний плед та ще й в дуже красивій подарунковій упаковці. купила на подарунок рідній людині, яка зараз за кордоном. і ніби передала частинку України, чогось дійсно свого. дякую за таку можливість orner.
Замовляла на подарунок, альбом неймовірний і батьки задоволені. А ще хочу подякувати магазин за дбайливе відношення до клієнтів: мені альбом на жаль прийшов пошкоджений поштою, але мені відразу запропонували замінити. І вже на наступний день отримала новий не пошкоджений альбом. Повернусь до магазину ще не один раз, рідкий випадок коли й замовлення неймовірне та ще й знаходиш для себе магазин з дбайливим відношенням до своїх покупців 💕
Отримала посилку🥰 Я знала, що вона буде чува, але я помилилась, бо вона неймовірна😍🫶🏻 Дякую всій вашій команді! Бережіть себе і творіть ще більше цього неймовірного!