Дякую вам за чудовий Щоденник "Вдячністі" та позитивні карти "Сила в мені" та "Я можу все", вони мені були потрібні знайти у собі сили розвіватися далі та повернути аптімізм у своє життя))
Чудовий планер! Я людина творча і мені дуже важлива відсутність годинних обмежнь в розпорядку дня. Тобто я сама собі пишу зручний розпорядок поєднуючи робочі і сімейні моменти. Тепер щорічне питання знято де і який купляти - лише ORNER! Відмінна якість і дизайн! Миттєва доставка! Рекомендую!
Дуже гарна картина та крута якість! Отримала велике задоволення під час малювання. Але! Я потребую версію цієї картини алмазною мозаїкою! Це було б дуже колоритно! Буду сподіватися, що колись таки зʼявиться 🤞🏻🤞🏻🤞🏻