Отличный плед!!!! Уже заказывала 2 раза на подарки, осталось купить себе)) Уютные, качественные и просто красивые) Сам магазин отвечает быстро и идет навстречу))))
Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Замовляла планери на подарунок. Задоволена замовленням: якісне наповнення та папір; обкладинки приємні на дотик та красивий дизайн. Окрема подяка за супершвидку доставку! Дякую❤️