Забрала картину алмазну, дуже гарна якість і дуже приємно, що поклали стільки насадок, всі стрази однакового розміру і дуже гарної якості, ціна хоч і вища за інші такі ж алмазні мозаїки, але одразу видно за що переплачуєш
ДЯКУЮ!!! Килим "Бонжур" дуже сподовабся, яскравий, у всіх з'являється посмішка, коли приходять додому. А від шкарпеток "Капібара з друзями" всі в захопленні!!