Пледи дуже сподобалися. Якість, зовнішній вигляд, упаковка — все на висоті. Купувала як подарунки, сподіваюся, що тим, кому їх подарую, вони теж сподобаються.
Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Уже три в доме!!!! Суперприятные, качественные и упакованы с душой!!!! Еще не у всех друзей есть, так что идея подарков на год решена. Спасибо команде за такую работу, отлично!!!