Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)
Дуже приємно було співпрацювати з менеджерами ORNER. Вчасно виконані замовлення і радість друзів і рідних від отриманих подарунків - це найкраще, що можна робити в наших складних умовах. Дякую вам, командо!