По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!
Яскраві позитивні карти, підійдуть практично для будь-яких розкладів. І хоч я вже не початківець, але саме їх захотілося. Якість непогана, карти щільні, матові, якісний друк. Книжечка за qr кодом відкрилася. Єдине, що хотілося б, щоб картон був трохи еластичнішим, бо їх важкувато тасувати, плюс карти в коробочці хилитаються, її потрібно трішки зменшити. Але це моє враження. Дякую за колоду❤️