Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив
Замовлення забрала днів 3-4 назад, вже користуюсь, дуже класна, говірка, яскрава, якість гарна)Не знаю, хто там говорив про тонкий картон, дуже якісний та цупкий!