Купувала пледи на Новий рік як подарунки. Зовнішний вигляд і пакування сподобалось. З часом буде зрозуміло щодо якості товару. Приємно, що український виробник.
Замовляла плед «Дитинство»,хочу відразу відмітити швидкість реагування та доброзичливість оператора,яка приймала в мене замовлення. Плед замовляла на подарунок і після його вручення подруга була в захваті від його якості та краси. Така оригінальна річ завжди буде доречним подарунком. Рекомендую ORNER всім,хто хоче отримати гарну річ для себе чи порадувати нею близьких.