Фотоальбом очень понравился. Компактный, но вместительный. Крайне удобно, что вместе с альбомом идут уголочки и белая ручка. Но еще бы один лист с уголками не помешал бы, чуть не хватило. Но это конечно не критично. Посылку быстро получила, в целом покупкой довольна.
Брала собі альбом для фото, дуже гарний Додатково замовляла наліпки до нього, хоча виявилося, що в альбомі є два листики, що було приємним здивуванням. Альбом неймовірно зручний, ще прикольно було ліпити до нього наліпки 🙏🏻 Брала великий під великі фотки, хоча спочатку думала про квадратний, але альбомний варіант вписався чудово! Дякую, ORNER ❤️✨🌸