Замовляла в компанії ORNER пледи "чарівний світ" та "птахи на зоряному небі". Задоволена неймовірно. Якісні, яскраві, теплі, виготовлені з душею та великою любов'ю! Все класно!!! Бажаю команді успіхів та процвітання!
Щиро дякую всій Команді! Дуже задоволена пледами, які подарую Донечці та Онучку на Різдво! Дай Боже, вам усім здоров'я та надії на мирне життя. Слава Україні!