Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
ДЯКУЮ!!! Килим "Бонжур" дуже сподовабся, яскравий, у всіх з'являється посмішка, коли приходять додому. А від шкарпеток "Капібара з друзями" всі в захопленні!!
Замовила на подарунок новинку - карти таро з котиками. Супершвидка доставка, акуратна упаковка, няшні котусики :) Окремо дякую за акцію "доставка в поштомат за 19 гривень".