Я обожнюю ORNER - це про увагу до деталей і відчуття «для себе». Кожна річ виглядає продуманою: від дизайну до пакування. Дуже подобається, що ви створюєте не просто красиві предмети, а речі з настроєм і сенсом) Якість приємно дивує, дизайни стильні й актуальні. Відчувається турбота про клієнта й любов до того, що ви робите) Це саме той випадок, коли хочеться повертатися і рекомендувати іншим:)
Все добре. Другий рік поспіль купую блокнот у крапочку, щоб використовувати як планер. Добре справляється. Але я б хотіла мати закладку, тому сама приклеюю стрічку. Мені подобається, що колір аркушів не білий і не жовтий, а кремовий, щось між цим; і крапочка не яскрава, не перетягує на себе увагу. Все чудово.