Замовила такий альбом на 14 лютого, якість фантастична! Гарний цупкий матеріал, якісне тиснення на обкладенці, сторінки приємні на дотик. Вже додаємо фотографії:)
Дуже задоволена покупкою у ORNER! Альбом— просто супер! Якість виконання відчувається одразу. Привезли навіть швидше, ніж очікувалося. Дякую за такий ідеальний клієнтський досвід!