Замовляла плед "Дерево життя" на ювілей подрузі. Вона надзвичайно була задоволена, сказала що повісить на стіну замість килимка, щоб нагадувв їй бабусину хату і диинство :) дуже гарна якість , малюнок несе традиційні українські моитви . Дякую!
Дякую за оперативну доставку,гарне пакування і якісні товари.Залишилась задоволена сервісом та отриманою посилкою,замовляла картину по номерам(якісне полотно та фарби) та пазли.