Вже декілька раз замовляла картини за номерами, дуже подобається якість! Робота магазина теж відмінна, доставка швидка, все акуратно запаковано. З нетерпінням буду чекати нових сюжетів в картинах!
Швидко відправили, запаковано дуже добре, альбом відповідає опису. Переживала за щільність паперу, але якість сторінок мене приємно здивувала. Додайте цю інформацію до опису, бо це великий "+" альбому.