Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Замовляла дитячий альбом, прийшов із помʼятим кутом. Але мою проблему дуже швидко вирішили, і вже на наступний день я отримала на заміну інший цілий і гарно зроблений 🫶🏽