Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(
Ну такі ж круті В цей же день відправили посилочку, доставили безкоштовно, ще ц і знижки такі чудові в великі))) залишилась в дуже класних емоціях від сервісу( знайшла випадково по рекламі в інста) Дякую дуууже Вам))))