Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)
Отримали супер швидко! І хоч сам плед не бачили (брали на подарунок, тому коробку не розкривали), але упаковка мала таке красиве оформлення (і в друку, і в дібраних словах), що в нас не залишилось жодних сумнівів щодо високої якості продукції! Дякуємо! Наразі плед на шляху до далекої Австралії, і буде огортати своїм теплом добрі серця там.
На подарунок замовляли плед "Схід Украхни" Плед чудовий!! Якість дуже гарна!!!! Упаковка прекрасна! Доставка швидка! Ввічливо дівчина, яка проконсультувала і допомогла з оформленням!!! Успіху магазину, натхнення і багато вдячних клієнтів!!!!