Отримала в подарунок картину від подруги, з магазину ORNER. Швидка доставка, 18-20 год і у мене. Мега швидко. Щодо якості - то все як в інших магазинах. Проте сервіс - вражає. Дякую!
посилочка прийшла дуже швидко, картки якісні, питання цікаві. "Сила в тобі" намальовано дуже естетично, користуватися картками одне задоволення. А в картках саморефлексії, дуже влучні та глибокі питання. Вони вчать бути наодинці з собою та глибше піснавати своє внутрішнє 'я'💞