Робила замовлення - три пледи та календар на подарунок. Все - бездоганно - гарна якість товару, чітка робота консультантів та гнучкий підхід до клієнтів, якісна упаковка, оперативна доставка. приємно усвідомлювати, що є таке чудове виробництво та небайдужі талановиті люди! Дякую всім!
Купляли колегам-дівчатам на подарунок келихи. Дуже вдячні за швидке обслуговування та доставку, келихи неймовірно милі та на подив величенькі. Єдине зауваження можливо більше до НП, або не знаю: келихи були не загорнуті в пупирку, просто покладена була зверху, а самі келихи бовтались у коробочці, можна було й ненароком коцнути ☺️