Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Замовляла гру на подарунок для однієї милої дівчинки! Мені здається, що зараз потрібно більше часу проводити в колі родини, спілкуватися, відкриватися і цінувати один одного. Маю надію, що гра сподобається тим, кому вона буде подарована!