Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Замовляв настолку пізно ввечері, наступного дня пообіді зателефонували та уточнили деталі і через пару годин відправили. Все прийшло цілісне, без пошкоджень, надійно обмотане транспортувальною плівкою. Рекомендую цей магазин)