Блокноти взяла на подарунок, тому не знімала плівку, але впевнена, що все чудово і якісно, бо обкладинки просто вогонь. Правда найбільш прикольні малюнки чомусь на блокнотах в крапку, а хотілося б щоб в клітинку.
Дуже Вам вдячна. Придбала 5 пледів на подарунок до Св.Миколая! Це найкращий подарунок. Приємний на дотик, цікаве виконання, малюнок можна вибрати на свій смак. Якість відмінна
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!