Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!
Класна гра, дуже кумедні і відповіді і запитання! Але зверніть увагу, що вона 18+)) Бо ми не звернули і сіли грати з дітьми 10 років - і невдобно получілось))))
Грали вчотирьох і реально не могли відірватися! В якийсь момент почали будувати такі теорії, що самі в них заплутались 😂 Усе виглядає стильно, завдання цікаві, атмосфера затягує з головою. Були кілька неточностей у доказах, але нічого критичного — на загальне враження це зовсім не вплинуло. Дуже раджу всім, хто любить детективи та квести!
Дуже класна колода. Давно шукала як виявилось саме її. Яскрава, не звичайна, не відлякує а навпаки, наче весь час хочеться її в руках тримати. Обовьязково придбаю ще одну 😉.