Замовляла плед "Дерево життя" блакитний. Була вражена швидкістю. Сьогодні тільки замовила, а завтра вже отримала! Молодці. Плед замовляла для подруги, на день народження. Вона дуже задоволена, а я щаслива. Чудова якість, такі гарні кольори. Подруга сказала,що це витвір мистецтва) Дякую Вам за такий гарний настрій. Ще був набір шкарпеток "Схід", як спогад про дім, рідні степи. Дякую, дякую
Замовляла чашку в цьому магазині — якість супер, але з часом тріснула ручка. Написала їм, просто щоб повідомити. І була приємно вражена! Без зайвих питань мені замінили чашку на нову. Такий рівень сервісу зустрічається рідко. Дуже вдячна за увагу до клієнтів! 💛 Рекомендую цей магазин усім — тут дбають не лише про продаж, а й про людей. Обов’язково замовлятиму ще! 🌟