Ну такі ж круті В цей же день відправили посилочку, доставили безкоштовно, ще ц і знижки такі чудові в великі))) залишилась в дуже класних емоціях від сервісу( знайшла випадково по рекламі в інста) Дякую дуууже Вам))))
Замовляла плед, шкарпетки та хустку- все чудової якості ! Плед у гарній подарунковій коробці з малюнком, шкарпетки дуже стильні і оригінальні, а хустка - в стильному конверті, Дуже приємно,що все продумано до деталей.Відправили замовлення вже наступного дня.Залишилась дуже задоволена,буду замовляти ще й однозначно рекомендую!
Замовляла доньці блокнот) отримала задоволення від емоцій дитини) замовлення було швидко оброблене і відправлено. Надійне пакування. Дякую і рекомендую!