мені дуже сподобалась як картина, так і скетчбук. листи у замальовнику дуже плотні, хороші, якісні. малювати комфортно і приємно. дякую!! обовʼязково буду замовляти тут!
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!
"Шевченко питає про українську музику" — це гарантований вечір фану! Ми з чоловіком два вечори поспіль грали і хочемо ще! І з друзями потім іще! І повірте, якщо ви думаєте, що нічого не знаєте про українську музику, то це неправда: 50% пісень просто вшиті у вашу ДНК, навіть якщо ви їх ніколи не слухали ❤️