Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!