Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!
Обслуговування на вищому рівні. Ввечері замовила, наступного дня о 12:00 вже отримала. Щодо якості товарів, це просто неймовірно. Кольори, полотно пледа щось не подівано, а у комплекті з подушками виглядає на всі 100%. Усім раджу мати такі набори.