Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁
Все добре. Другий рік поспіль купую блокнот у крапочку, щоб використовувати як планер. Добре справляється. Але я б хотіла мати закладку, тому сама приклеюю стрічку. Мені подобається, що колір аркушів не білий і не жовтий, а кремовий, щось між цим; і крапочка не яскрава, не перетягує на себе увагу. Все чудово.
Довго шукала саме такий планер 🖤 Ідеальний розмір, наповнення, чудова якість. Те, чим хочеться користуватись кожного дня. І яке ж було моє здивування, коли я оформила замовлення посеред ночі, а зранку вже все спакували і відправили. Дякую!