Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.
Щиро дякую за такий класний келих та дууууже швидку відправку. Залишила замовлення перед самим новим роком, а на наступний день вже отримала на пошті. Ви супер!!!