Хіхікаю щоразу, коли дивлюся на обкладинку — вона неймовірно тішить і підіймає настрій. Окремо хочу подякувати виробнику за те, що збільшили асортимент блокнотів у клітинку — це приємний і неочікуваний бонус. А логістика — просто фантастична: від моменту замовлення й оплати до отримання на пошті минуло, здається, менше доби. І це при тому, що я замовляла ввечері в неділю, коли в половині країни не було світла. Дуже приємний досвід, дякую!
Придбала два фотоальбоми для улюбленців, котика та песика, хочу подякувати за такий креативний підхід, наповнення фантастичне, ми з чоловіком поки гортали пустий альбом і представляли де яка буде фотографія, ледве стримували сльози, буду щиро радити своїм друзям 🫶🌸