Хочу выразить благодарность, за быструю отправку, так как вообще не люблю и не умею ждать. Таро отличного качества, коробка и картон выше всех похвал. Приятно радуют скидки, вернусь еще и не раз🙌
Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Купувала на подарунок дівчинці 13 років. Не знаю чи оцінить вона сповна креативне наповнення щоденнику, адже запит був лише у записі своїх таємниць та бажань, але я в свої 26 теж не проти подібного блокноту🥲😅🤗