Дуже дякую. Плед краще ніж я думала. Кольори такі , як і на відео. Ціна приємна, бо в ЦУМі я бачила пледи такого ж розміру і якості , але вони коштували 5 6 тисяч.
Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!