Давно шукала шкарпетки з надписом Київ. І була дуже рада, знайшовши їх тут. Відправили. Отримала. Дуже сподобались. Гарні, неординарні, гарної якості. Тож раджу 💯🫶
Задоволена придбанням. Гарна якість, цікаві малюнки. Але Шкарпетки «Зимові атрибути» блакитні по кольору світліші, це мене трохи засмутило. Подивимось як носитимуться. Бажаю успіхів ♥