Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶
Купувала альбом для фото, що б зберегти найцінніші моменти. Дуже якісний альбом і тверді аркуші. Також приємно що додатково йде набір куточків до альбому, в які можна помістити фото з полароїду
Завдяки Вам мені вдалось зробити дуже крутий подаруночок для близької людини на Новий Рік) Замовляла у Вас картки самопізнання,щоденник вдячності та МАК картки. Дуже задоволена приємною якістю Ваших продуктів,різноманітним вибором на будь-який смак та вподобання. Обов'язково замовлятиму щось ще на Вашому сайті. Всім Мирного Неба!