Используйте промокод HAPPYORNER и получите скидку -20%! (промокод не действует на акционные товары)
Вы положили в корзину:
Загрузка
Наверх

Збери їх всі! Нові кольори ORNER

Блог - 26.04.2019 - Дарина Титова

Сьогодні ORNER кидає виклик нудному білому посуду! Тепер ми готові розфарбувати ваші кухні, сніданки, обіди та вечері, інстаграм-розкладки та полички магазинів! Ми об'єднали українську кераміку, кольорову глазур, нашу безмежну любов — і вийшла перша колекція кольорового посуду COLOR.


Як це було?

Ми хотіли створити посуд на кожен день: універсальний, але в той же час красивий. Щоб всі кольори поєднувалися один з одним, і завжди було що вибрати під настрій — сьогодні жовтий, завтра сірий, а післязавтра до них ще й бузковий додати. І щоб, який набір кольорів ви не придбали, завжди виходило гарно. Складне завдання, але ми впоралися! Кожна нова тарілка — це результат праці багатьох людей і більш ніж 30 етапів виробництва. А ще цей  посуд можна буде мити в посудомийній машині. Ми плануємо й далі розвивати новий напрям, а поки зустрічайте перші 7 кольорів ORNER!

Вчені давно довели вплив кольору на життя людини. Кажуть, що жовтий заряджає енергією, а сірий допомагає максимально сконцентруватися. Ми вважаємо, що в першу чергу будь-які кольори піднімають настрій. Пропонуємо не зупинятися на одному, а брати найкраще від усіх кольорів!


Що можна робити з нашою колекцією COLOR:

• Нарешті оновити сервіз для гостей.

• Мотивувати себе на приготування розкішних сніданків.

• Робити красиві фото в інстаграм.

• Зібрати свою неповторну колекцію посуду. Міксуйте кольори як завгодно  та діліться тим що вийшло!

Вам также может понравиться: