Доброго вечора, замовляла фотоальбом, дуже задоволена🥰 якість супер👍 дякую за швидку відправку🫶🏻 у ньому вже наклеєні наші фото 🥹🖇️ це так гарно виглядає ❤️
Дуже подобаються ваші пазли, маю вже декілька у своїй колекції. Але є одне побажання/зауваження: чому не має пазлу з сюжетом міста Запоріжжя? Я би придбала такий із задоволенням 😉
Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.
Це найкращий альбом! Все саме так, як виглядало в голові. Дуже приємно, що кутики до фото йдуть у комплекті. Якість настільки класна, що не описати словами. Дуже круто, що можна ручками писати в альбомі, наприклад під фото, щоб закарбувати солодкі моменти 🥰 Буду рекомендувати, щиро вдячна!