Чудова якість пазлів і цікава гарна картинка з котиками :))) Купувала в made.ua здається, але на жаль в наборі не вистачило одного пазла(( було дуже прикро, довгенько збирала картинку, але повністю насолодитись кінцевим результатом не вдалось :(
Замовляла на подарунок календарі з передбаченнями "неймовірний" і "мемний", блокноти та набір шкарпеток. Посилка мала прийти пізніше, але співробітники посприяли, щоб я отримала замовлення швидше, так як мала обмеження по часу. Усе прийшло вчасно і виглядало чудово - якісно, красиво та акуратно упаковано. Дуже задоволена сервісом і обов'язково замовлятиму ще. Дякую за оперативність та професійний підхід!
Дивно читати попередній коментар про відсутність одеських двориків і Дерибасівської) адже ми купуємо не кота в мішку, а пазл, який також зображений на коробці. Мені, як одеситці, все сподобалось. Зібрати його виявилося складніше, ніж я очікувала. Це плюс! Найважчий фрагмент - вікна театру, на яких відблискує сонячне світло. Збирала, коли була у столиці. Засумувала за домом. Тому так, вам вдалося мене розчулити.