Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Купляла товари вже не перший раз, цього разу на подарунок. Отримувач був у захваті,тому тільки найвища оцінка за якість. А оперативність і чудова робота операторів гідні оплесків! Дякую, що ви є!