Купувала плед на подарунок. Надзвичайно красивий, якісний та з глибокою ідеєю ! Після першого купила ще 2 для подарунків за кордон. Однозначно рекомендую!
Уже три в доме!!!! Суперприятные, качественные и упакованы с душой!!!! Еще не у всех друзей есть, так что идея подарков на год решена. Спасибо команде за такую работу, отлично!!!