Я в захваті! Дуже швидко приїхала до мене, гарно запакована. Мене вразила якість страз, дуже мало браку, всі стрази гарної якості та гарно блищать 🤩 Липкий слой також якісний. Точно буду купувати ще! Тим паче що сюжети дуже гарні) Одне що при викладанні не дуже зручно відрізняти 0 від О, можна заплутатись.
Класна колода. Вчора тільки отримала, а вже люблю. Мені подобається що немає великої кількості дрібних деталей і за рахунок приглушених кольорів - карти виглядають стильно. В той же час мають сюжет і сворюють емоцію. Покриття такє дивне - наче світиться з середини. Дууууже сподобались. Це перша ваша колода. Дякую 🌷🐾