Блокноти взяла на подарунок, тому не знімала плівку, але впевнена, що все чудово і якісно, бо обкладинки просто вогонь. Правда найбільш прикольні малюнки чомусь на блокнотах в крапку, а хотілося б щоб в клітинку.
Обслуговування на вищому рівні. Ввечері замовила, наступного дня о 12:00 вже отримала. Щодо якості товарів, це просто неймовірно. Кольори, полотно пледа щось не подівано, а у комплекті з подушками виглядає на всі 100%. Усім раджу мати такі набори.