дуже довго придивлялася собі цей записничок, але не знала чи варто замовляти, бо не можу його пощупати та оцінити якість, але о боже! це найкращий записник, який я тільки бачила. навіть не можу описати словами, наскільки він яікісний та приємний. це саме та річ, яка приваблює та закликає до користування. ще, дуже миле пакування, яке додатково торкнуло мене. дуже рада, що придбала його, це буквально найліпше, що траплялося зі мною в блокнотній історії! однозначно повернуся сюди за покупками :)
Придбала чудову колоду "Сила в мені" Швидко отримала. Ілюстрація кожної карти до души. Задоволена своїм придбанням. Як би трішечки товще папір, було б в загалі супер. Дякую!